Aktualności

NOC MUZEÓW 2019

IMG 7342

18 maja 2019 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania odbyła się Noc Muzeów. Do współpracy przy tegorocznej edycji zaprosiliśmy Muzeum w Bielsku Podlaskim oraz zaprzyjaźnione z naszą Uczelnią tkaczki z podlaskiego Janowa. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu o ręcznikach podlaskich, obejrzeć je na żywo na wystawie, wziąć udział w dwóch warsztatach: tkackim oraz malowania toreb.

RELACJA Z TARGÓW PRACY 2019

IMG 7342

21 maja 2019 odbyły się w naszej Uczelni kolejne targi pracy. Studenci WSEiZ wzięli udział w warsztatach „Pierwsze kroki ku karierze” oraz mogli porozmawiać z pracodawcami, którzy wystawili swoje stoiska.

Na targach byli obecni:

✔ Griner (Architektura Krajobrazu)

✔ Wizzair

✔ Fabryka Mebli Forte

✔ Punkt Weryfikacji Ofert Pracy

✔ Ochotnicze Hufce Pracy

✔ AEC Design Sp. z o.o.

✔ Wojewódzki Urząd Pracy

✔ Mazowiecki Urząd Wojewódzki

✔ Instytut Techniki Budowlanej

✔ TASBUD

✔ Kamila Gutowski (Skills Net)

✔ PBM Południe

✔ Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

✔ Expander

✔ A-trybut agencja zatrudnienia osób niepełnosprawnych

✔ Builder

Warsztaty przeprowadziła p. Kamila Gutowski - współwłaścicielka agencji pracy Skills Net, bizneswoman, inspiratorka zmian, trenerka i mówca motywacyjny.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło czasopismo Builder.

View the embedded image gallery online at:
http://www.wseiz.pl/en/o-uczelni/aktualnosci#sigFreeId162d2972c3

WYSTAWA NAGRODZONYCH PRAC W PLEBISCYCIE POLSKA ARCHITEKTURA XXL 2018

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na wystawę nagrodzonych prac w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2018. Wystawę będzie można oglądać w budynku przy ul. Rejtana 16 (parter) od 22 maja do 3 czerwca 2019.

REKRUTACJA NA STUDIA I STOPNIA TRWA!

IMG 7342

6 maja 2019 (poniedziałek) ruszyła rekrutacja na studia I stopnia w WSEIZ. Wybierz jeden z dziesięciu kierunków studiów.

PROF. WOJCIECH ZABŁOCKI LAUREATEM NAGRODY FAIR PLAY

IMG 7342

10 maja 2019 w Centrum Olimpijskim PKOI odbyła się gala wręczenia nagród laureatom 52. Nagrody Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Prof. arch. Wojciech Zabłocki, wykładowca na Wydziale Architektury WSEiZ, dawny szermierz-olimpijczyk otrzymał wyróżnienie za „całokształt kariery sportowej i godne życie po jej zakończeniu”. Serdecznie gratulujemy!

ZAPRASZAMY NA TARGI PRACY W WSEiZ 2019

IMG 7342

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Pracy w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, która odbędzie się 21 maja 2019 (wtorek) w godz. 10-14 w atrium (parter) budynku przy ul. Rejtana 16.

WIZYTA STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ W KRONOSPAN DESIGN CENTER

IMG 7342

16 kwietnia 2019 grupa studentów kierunku Architektura Wnętrz odwiedziła Kronospan Design Center, show room firmy Kronospan.

WYCIECZKA NA BUDOWĘ VARSO PLACE RAZEM Z NOWYM KOŁEM NAUKOWYM DIGITAL CONSTRUCTION

IMG 7342

W imieniu nowego koła naukowego Digital Construction działającego na Wydziale Architektury WSEiZ zapraszamy do udziału w wycieczce na budowę Varso Place, organizowaną razem z firmą HB Reavis. Rejestracja dostepna jest pod tym linkiemWydarzenie odbędzie się już 15 maja (środa) o godz. 10.

Liczba miejsc ograniczona!

NOC MUZEÓW W WSEiZ 2019

IMG 7342

Zapraszamy całą społeczność WSEiZ oraz chętnych spoza uczelni do wzięcia udziału w wydarzeniach w ramach Nocy Muzeów. W tym roku przygotujemy wystawę ręczników podlaskich oraz warsztaty: tkackie oraz malowania toreb ekologicznych.

MAJOWY WYKŁAD WARSZAWSKIEJ SZKOŁY ZDROWIA

W najbliższy wtorek zapraszamy na nowy wykład Warszawskiej Szkoły Zdrowia pt. Wątroba i jej znaczenie dla organizmu człowieka. Najczęstsze schorzenia, ich przyczyny oraz profilaktyka. Wykład odbędzie się 14 maja 2019 o godzinie 17 w auli nr 4 na ul. Rejtana 16.