Aktualności

KONKURS NA KONCEPCJĘ DROGI KRZYŻOWEJ ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ TĘSKNIĄCEJ W POWSINIE

IMG 7342

Wydział Architektury WSEiZ oraz Parafia pw. Św. Elżbiety w Warszawie zapraszają studentów kierunków Architektura Krajobrazu, Architektura, Architektura Wnętrz oraz kierunków pokrewnych związanych z projektowaniem przestrzeni, do udziału w konkursie na Koncepcję Drogi Krzyżowej oraz Zagospodarowanie Terenu Przy Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie.

NAGRODA PREZYDENTA 2019

IMG 7342

Po raz piąty Prezydent m.st. Warszawy zaprasza autorów prac magisterskich i rozpraw doktorskich obronionych na warszawskich uczelniach w 2019 roku do udziału w konkursie organizowanym wspólnie przez Urząd m.st. Warszawy i Muzeum Warszawy.

WYKŁADY OTWARTE UW

IMG 7342

Szanowni Studenci, Wykładowcy, oraz wszyscy Ci, którzy dbają o Naszą Planetę!
W imieniu organizatora mamy przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczny cykl otwartych wykładów pt. Zrównoważony rozwój w teorii i praktyce w 2020 r. poświęcony tematowi Sto lat ochrony środowiska w Polsce. Osiągnięcia – wyzwania – trendy.

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW I ZLECENIOBIORCÓW WSEiZ DO UDZIAŁU
W WYBORACH REPREZENTACJI OSÓB ZATRUDNIONYCH W WSEiZ NA POTRZEBY PPK

W WSEiZ GOŚCILI PRZEDSTAWICIELE CHIŃSKIEGO ZHENGZHOU UNIVERSITY OF AERONAUTICS

IMG 7342

Pod koniec stycznie br. w siedzibie WSEiZ gościliśmy przedstawicieli kolejnej chińskiej Uczelni, zainteresowanej nawiązaniem międzyuczelnianej, bilateralnej współpracy. Tym razem odwiedzili nas goście z Zhengzhou University of Aeronautics (ZUA).

KONKURS "DUDA-CARS CHALLENGE"

IMG 7342

Szanowni Państwo!
W imieniu Mercedes-Benz Duda-Cars mamy przyjemność zaprosić studentów III roku pierwszego stopnia oraz I i II roku drugiego stopnia kierunków biznesowo - marketingowych do udziału w konkursie „Duda-Cars Challenge”!

NOWE UMOWY W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ W STYCZNIU 2020

IMG 7342

W styczniu władze Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie podpisały kolejne umowy międzyinstytucjonalne w ramach programu Erasmus+ z VIA University College w Danii oraz LUCA School of Arts w Belgii.

WARSZAWSKA KRANÓWKA W WSEIZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
W Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie, na ul. Rejtana 16 stoi ekologiczne źródełko Warszawskiej Kranówki.

WYSTAWA PRAC SEMESTRALNYCH STUDENTÓW ARCHITEKTURY

IMG 7342

Zapraszamy na wystawę prac semestralnych studentów II roku Architektury.

DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA '20

IMG 7342

Szanowni Państwo!
W imieniu organizatora zapraszamy już 26 lutego 2020 r. na Dzień Młodego Architekta, który odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie (ul. Foksal 2).