Aktualności

BUDYNEK NA UL. REJTANA ZAMKNIĘTY 31.07-25.08

IMG 7342

Drodzy studenci i wykładowcy WSEiZ!
Cały budynek przy ul. Rejtana 16 (włącznie z biblioteką) będzie zamknięty od 31 lipca do 25 sierpnia włącznie.

INFORMATYKA – ZMIANY W ZASADACH KWALIFIKACJI

Informatyka

Zgodnie z podjętą w dniu 18.07.2019 r. uchwałą Senatu WSEiZ informujemy, że przy rekrutacji na kierunek Informatyka, na studia stacjonarne podniesiony został próg wymagań dotyczący wyniku na egzaminie maturalnym z matematyki na poziomie podstawowym do 65%. Pozostałe warunki kwalifikacji na studia stacjonarne oraz wszystkie dotychczasowe warunki kwalifikacji na studia niestacjonarne pozostają bez zmian.

INFORMATYKA – NOWY KIERUNEK W WSEiZ!

IMG 7342

Już od nowego roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania rusza nowy kierunek studiów – Informatyka I stopnia (studia inżynierskie). Aż 60 miejsc: 20 miejsc na studiach stacjonarnych i 40 na studiach niestacjonarnych jest objętych dofinansowaniem z UE.

STUDIA PODYPLOMOWE: BIM (BUILDING INFORMATION MODELING)

IMG 7342

BIM to rewolucja w projektowaniu i budownictwie! Zapraszamy absolwentów kierunków: Architektura, Budownictwo i Zarządzanie do rekrutacji na studia podyplomowe BIM – Building Information Modeling. Studia trwają dwa semestry. Planowany początek studiów to październik 2019.

WAKACJE Z PR – CYKL BEZPŁATNYCH SPOTKAŃ O PUBLIC RELATIONS I MARKETINGU

IMG 7342

W Łodzi rusza cykl bezpłatnych spotkań o public relations i marketingu „Wakacje z PR”. Ideą spotkań jest przybliżenie dziedziny PR wszystkim, którzy na co dzień w swojej pracy zawodowej zajmują się promocją, marketingiem oraz mają styczność z agencjami, specjalistami czy narzędziami PR i chcą lepiej zrozumieć język i działania tej branży oraz poznać najlepsze kampanie public relations „od środka”. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 17 lipca w Centrum Kreatywności Fabryka, na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pomysłodawcami spotkań są właścicielki dwóch agencji PR: Agnieszka Burzyńska i Wiktoria Czarnecka. Pani Wiktoria jest także wykładowczynią WSEiZ. Następne spotkania odbędą się: 7.08, 28.08 oraz 18.09. WSEiZ objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

KONKURS NA PROJEKT TORBY

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Zalando  Lounge na zaprojektowanie wzoru materiałowej torby, która będzie wywoływać chwilę szczęścia w codziennym życiu i wzmacniać ogólną świadomość bycia szczęśliwym.

FOTOREALACJA W FINISAŻU WYSTAWY PRAC MGR. INŻ. KRAJ. JAKUBA BOTWINY

IMG 7342

22 czerwca odbył się finisaż ostatniej wystawy w tym roku akademickim. W Galerii WSEiZ zaprezentowano wystawę projektów mgr. inż. arch. krajobrazu Jakuba Botwiny, wykładowcy w naszej Uczelni. Wiele z prezentowanych prac zostało nagrodzonych w konkursach urbanistyczno-architektonicznych. Lista projektów dostępna jest tutaj.

CZASOPISMO „BUDOWNICTWO I PRAWO” PATRONEM MEDIALNYM KONFERENCJI W ZAKOPANEM

IMG 7342

Miło nam poinformować, że czasopismo „Budownictwo i Prawo” objęło patronat medialny nad V Międzynarodową Konferencją Artystyczno-Naukową KRAJart 2019 oraz IX Konferencją Naukowo-Techniczną ARCHBUD 2019, które odbędą się 10-13 września 2019 w Zakopanem. Obie konferencje są organizowane przez naszą Uczelnię.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć tutaj: KRAJart i ARCHBUD.

WYWIAD Z REKTOR WSEIZ DOC. DR MONIKĄ MADEJ

IMG 7342

W nr 118/119 „Dziennika. Gazety Prawnej” (w wersji papierowej i elektronicznej) ukazał się wywiad z rektor WSEiZ, doc. dr Moniką Madej pt. Twoja przyszłość zaczyna się dziś.

Zachęcamy do lektury! Wywiad znajduje się pod tym linkiem.

STAFF WEEK 24-28 CZERWCA 2019

IMG 7342

W dniach 24-28 czerwca 2019 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie w ramach programu Erasmus+ odbył się Staff Week. Gościliśmy przedstawicieli z krajów partnerskich, takich jak: Serbia, Ukraina, Kosowo, Armenia, a także Kazachstan.