Aktualności

ZALECENIA DLA STUDENTÓW I NAUCZYCIELI AKADEMICKICH W CELU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS ZAJĘĆ ORAZ ZALICZEŃ I EGZAMINÓW W WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne społeczności akademickiej WSEiZ w trakcie wrześniowej poprawkowej sesji egzaminacyjnej oraz semestru zimowego 2020/2021 prosimy o zapoznanie się z zaleceniami dla studentów i nauczycieli akademickich w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas zajęć oraz zaliczeń i egzaminów w WSEiZ.

INAUGURACJA NOWEGO ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

IMG 7342

Za nami dwudziesta szósta inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Uroczystość odbyła się 6 października 2020 r. w atrium budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16.

Inauguracja rozpoczynająca rok akademicki 2020/2021 była wyjątkowa. Uroczystość kończyła bowiem obchody ćwierćwiecze istnienia Uczelni, po raz pierwszy w historii WSEiZ w związku z zaistniała sytuacją epidemiczną oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo społeczności akademickiej odbyła się w ograniczonym gronie (bez udziału studentów pierwszego roku i zaproszonych gości), a także po raz pierwszy transmitowana była on-line.

UWAGA – ZMIANY W ROZKŁADACH ZAJĘĆ!

IMG 7342

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,
ze względu na wprowadzenie od soboty 17 października 2020 r. przez Prezesa Rady Ministrów RP nowych zasad bezpieczeństwa i regulacji odnośnie funkcjonowania szkół wyższych oraz w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo naszych studentów i pracowników, informujemy że zaktualizowaliśmy rozkłady zajęć i niektóre przedmioty, prowadzone dotychczas na miejscu (w budynkach Uczelni), będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (w formie zdalnej).
Przyjęte rozwiązania w zakresie organizacji kształcenia różnią się w zależności od wydziału, kierunku, formy lub roku studiów.

INFORMACJA W SPRAWIE WAŻNOŚCI LEGITYMACJI STUDENCKICH

IMG 7342

Szanown Państwo,
zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2020 r. poz. 85, ze zm.) zostały wprowadzone zmiany w zakresie przedłużania z mocy prawa ważności legitymacji studenckich.

Informacje dla studentów I semestru – rok akademicki 2020/2021

UWAGA! PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ W WSEiZ W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021

IMG 7342

Szanowni Państwo,
ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce oraz w trosce o zdrowie Studentów i Nauczycieli WSEiZ, a także w zgodzie z zaleceniami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w semestrze zimowym 2020/2021 zajęcia realizowane są w formie hybrydowej. Oznacza to, że część zajęć odbywa się w siedzibie WSEiZ, a część z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość:

WYSTAWA KUDLICKA / GOŁKOWSKA

IMG 7342

Zapraszamy na współorganizowane przez Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie oprowadzanie po wystawie "Kudlicka / Gołkowska" w Galerii Studio (Pałac Kultury i Nauki w Warszawie).

ABSOLWENTKA WSEiZ LAUREATKĄ "30 PRZED 30" POLSKIEGO FORBES'A

IMG 7342

Absolwentka Architektury Wnętrz WSEiZ, Pani Karolina Karwowska-Gajżewska, założycielka Deer Design, laureatką prestiżowej listy "30 przed 30" polskiego Forbes'a!

STUDENCI WSEiZ LAUREATAMI ARCHITEKTONICZNEGO KONKURSU STUDENCKIEGO

IMG 7342

Studenci WSEiZ znów w gronie najlepszych!
14 października 2020 roku, w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie Komisja konkursu studenckiego na opracowanie koncepcji architektonicznej zespołu szkolnego przy ul. Akademijnej w Jabłonnie, wyłoniła laureatów.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA KONCEPCJĘ ROZWOJU ZAGOSPODAROWANIA URBANISTYCZNO-KRAJOBRAZOWEGO PARKU MIEJSKIEGO W PIASECZNIE

IMG 7342

W 2020 roku w ramach współpracy z Gminą Piaseczno, nasi studenci podjęli się przygotowania koncepcji rozwoju zagospodarowania urbanistyczno-krajobrazowego Parku Miejskiego w Piasecznie. Zadanie polegało na modernizacji i rozbudowie Parku Miejskiego w kierunku wschodnim aż do obwodnicy Piaseczna (ul. Armii Krajowej), czyli poza obszarem wpisanym do Rejestru Zabytków.