Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT DOT. WIRTUALNEJ UCZELNI

IMG 7342

Od dnia 9.12.2020 r. do korespondencji mailowej pomiędzy wykładowcą a studentem portal Wirtualna Uczelnia WSEiZ wykorzystuje wyłącznie mailowe konto uczelniane w domenie wseiz.edu.pl.

WEBINAR - ROZMOWA Z INŻ. PAWŁEM CHUDZIKIEM

IMG 7342

Drodzy Studenci,
zapraszamy studentów Wydziału Architektury WSEiZ na spotkanie live z inż. Pawłem Chudzikiem, ekspertem z firmy Buro Happold. Spotkanie online pod hasłem “Nowe spojrzenie na perspektywy rozwoju budownictwa modułowego i uprzemysłowionego” odbędzie się w dniu 28 stycznia, godz. 15.00 na fanpage'u Facebook @4YoungEngineers.

RUSZYŁA REKRUTACJA NA STUDIA II-GO STOPNIA!

IMG 7342

Rekrutacja w WSEiZ to krótki proces - wystarczy 1 wizyta w Rektoracie!

PRZYPROWADŹ KUMPLA I UZYSKAJ BON NA STUDIA!

IMG 7342

UWAGA STUDENCIE!
Ty polecasz kandydata na studia, my dajemy Ci rabat na czesne!

KONKURS PSDZ NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ Z ZAKRESU DACHÓW ZIELONYCH I ŻYJĄCYCH ŚCIAN

IMG 7342

W imieniu Organizatora, zapraszamy studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, którzy w swoich pracach inżynierskich/licencjackich lub magisterskich poruszają szeroko pojętą problematykę zielonych dachów lub żyjących ścian do udziału w I konkursie PSDZ na najlepszą pracę dyplomową z zakresu dachów zielonych i żyjących ścian.

KONKURS AIPOMYSŁ 2021

IMG 7342

Drodzy studenci i absolwenci,
Informujemy o oficjalnym rozpoczęciu konkursu AIPomysł, który kierujemy do wszystkich studentów przedsiębiorców i startupów w Polsce. W imieniu Organizatra zapraszamy do zgłoszeń.

SFORCE - ONLINE SALESFORCE MEETUP #11

IMG 7342

Jako Patron Medialny, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w 11. już edycji wydarzenia SForce - Online Salesforce Meetup, przeznaczonej dla pasjonatów i profesjonalistów Salesforce. Wydarzenie odbędzie się 20.01.2021 o godzinie 18:30.

BUILDER FOR THE FUTURE 2021!

IMG 7342

Szanowni Państwo,
przypominamy, że miesięcznik Builder zaprasza do udziału w Konkursie dla Młodych Architektów oraz w Konkursie dla Młodych Inżynierów - Builder for the Young Architects oraz Builder for the Young Engineers! MOŻESZ JUŻ WGRAĆ SWOJĄ PRACĘ NA KONKURS. Do konkursu można zgłaszać prace semestralne i dyplomowe.

PRAKTYKI NA ERASMUSIE Z BIUREM TURYSTYCZNYM CZERWIŃSKI TRAVEL

IMG 7342

W związku z tym, że sezon letni 2021 zbliża się wielkimi krokami, Biuro Turystyczne Czerwiński Travel s.c. jak co roku poszukuje studentów, którzy w ramach programu Erasmus + chcieliby odbyć praktyki podczas zagranicznych wyjazdów do Bułgarii, Grecji i Włoch oraz sprawdzić swoich sił w charakterze pilota wycieczek oraz animatora czasu wolnego dla obozowiczów.

ERASMUS + DLA PRACOWNIKÓW - PRZEDŁUŻENIE TERMINU!

IMG 7342

Nabór na wyjazdy zagraniczne nauczycieli akademickich oraz pracowników administracyjnych WSEiZ w ramach programu ERASMUS+ (wyjazdy w roku akademickim 2020/2021 – 2021/2022) WYDŁUŻONY!