Aktualności

ZALECENIA DLA STUDENTÓW I NAUCZYCIELI AKADEMICKICH W CELU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS ZAJĘĆ ORAZ ZALICZEŃ I EGZAMINÓW W WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne społeczności akademickiej WSEiZ w trakcie wrześniowej poprawkowej sesji egzaminacyjnej oraz semestru zimowego 2020/2021 prosimy o zapoznanie się z zaleceniami dla studentów i nauczycieli akademickich w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas zajęć oraz zaliczeń i egzaminów w WSEiZ.

BIBLIOTEKA I CZYTELNIA BĘDĄ ZAMKNIĘTE DLA CZYTELNIKÓW OD 9 DO 29 LISTOPADA 2020 R.

IMG 7342

Szanowni Państwo,
informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 6 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 1972, § 1, pkt 1 e) Biblioteka i Czytelnia WSEiZ będą zamknięte dla czytelników w dniach od 9 do 29 listopada 2020 r.

WARSZAWA - ARCHITEKTONICZNE SPACERY Z DZIEĆMI

IMG 7342

Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa PWN ukazała się książka Agaty Marchwińskiej "Warszawa. Architektoniczne spacery z dziećmi". Konsultantem architektonicznym książki był wykładowca naszej uczelni, dr inż. arch. Janusz Marchwiński, prof. WSEiZ. Publikacja została poddana również konsultacji varsavianistycznej i jest skierowana do wszystkich, którzy pragną lepiej poznać Warszawę oraz chcieliby ją zwiedzić z dziećmi.

PROGRAM STYPENDIALNY EIFFEL

IMG 7342

Zdobądź stypendium Eiffel na wymarzone studia we Francji! Ten prestiżowy program stypendialny wspiera zagranicznych studentów chcących odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim.

"OBLICZA ELEKTROMOBILNOŚCI" KONFERENCJA NAUKOWO–TECHNICZNA W WSEiZ

IMG 7342

19 listopada 2020 r., o godz. 15.00 zapraszamy serdecznie do Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie na konferencję naukowo-techniczną pt. OBLICZA ELEKTROMOBILNOŚCI.

FESTIWAL OTWARTYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH 2020

IMG 7342

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA 2020 to wydarzenie w programie OEES FESTIWAL 2020 — trzy dni spotkań w pracowniach (16, 19 i 20 listopada), podczas których uczestnicy i widzowie będą mieli okazję poznać najciekawszych architektów z najlepszych biur w ich codziennym środowisku pracy, przyjrzeć się ich metodzie projektowej i badawczej, poznać spojrzenie na miasto czy estetykę przestrzeni zurbanizowanej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia oraz ludzi tam pracujących.

INFORMACJA W SPRAWIE WAŻNOŚCI LEGITYMACJI STUDENCKICH

IMG 7342

Szanown Państwo,
zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2020 r. poz. 85, ze zm.) zostały wprowadzone zmiany w zakresie przedłużania z mocy prawa ważności legitymacji studenckich.

WYSTAWA ŚWIATOWA EXPO 2020

IMG 7342

Szanowni Państwo,
Polska jako jeden z kilkudziesięciu krajów z całego świata buduje własny pawilon na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju. W imieniu Organizatora, zapraszamy wszystkich studentów, wykładowców oraz sympatyków architektury z Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie na webinar, który odbędzie się 19 listopada 2020 o godz. 11:00.

SPOTKANIE ONLINE Z ARCH. PRZEMO ŁUKASIKIEM

IMG 7342

Drodzy studenci architektury oraz kierunków pokrewnych Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, w imieniu Organizatora, zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniu online z PRZEMO ŁUKASIKIEM - architektem i właścicielem MEDUSA GROUP.

NOKIA I KOBIETY W IT 2020

IMG 7342

Szanowni Państwo, W imieniu Organizatora chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w czwartej edycji konferencji Kobiety IT organizowanej przez firmę NOKIA, 19.11.2020, która odbędzie się w tym roku całkowicie on-line. Konferencja ma celu popularyzację zawodów w branży IT, złamanie stereotypów i pokazywanie, że zawody techniczne są dla każdego.