Aktualności

MIĘDZYNARODOWY KONKURS URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNY ART URBAIN 2016/2017 – WYRÓŻNIENIE DLA ZESPOŁU WSEIZ

IMG 7342

Bardzo miło nam poinformować, że zespół architektów z naszej uczelni pod kierownictwem pani mgr inż. arch. Magdaleny Wrzesień zdobył wyróżnienie na międzynarodowym konkursie Art Urbain. Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu autorstwa Pani Magdaleny Wrzesień.

KONFERENCJA E-MOBILNOŚĆ

IMG 7342

Konferencja „E-Mobilność: wyzwania, szanse i zagrożenia” organizowana jest przez Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ, Instytut Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się 21 września 2017 r. w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 w Warszawie.

NASZ STUDENT W REPREZENTACJI POLSKI W KRYKIECIE, KTÓRA ZDOBYŁA ZŁOTY MEDAL

IMG 7342

Student 1 roku kierunku Managment, Shehbaz Singh, należy do reprezentacji Polski w krykiecie. Wielonarodowościowy team znad Wisły 9 czerwca 2017 r. zajął pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy Centralnej w Pradze! Oprócz złota dla drużyny, Shehbaz zdobył tytuł „człowieka meczu” (dwukrotnie) i został najlepszym: zawodnikiem, bastmanem oraz fielderem  (wyjaśnienie tych terminów w dalszej części tekstu).

WYSTAWA PRAC STUDENTÓW ARCHITEKTURY PT. THE HOUSING WITH FAMILY IN WARSAW

IMG 7342

Od poniedziałku, 19 czerwca, w galerii WSEiZ na ul. Rejtana 16 można oglądać wystawę prac studentów architektury pt. The housing with multi family. Powstały one jako zaliczenie anglojęzycznych zajęć "Computer aided architectural design. Housing development" prowadzonych przez japońskiego architekta, profesora Tsutomu Nozaki.

WYKŁAD OTWARTY PROFESORA WOJCIECHA ZABŁOCKIEGO ZABYTKI SYRII W SZKICOWNIKU ARCHITEKTA

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty prof. architekta Wojciecha Zabłockiego pt.Zabytki Syrii w szkicowniku architekta, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 25 czerwca o godz. 12 w auli nr 4 przy ul. Rejtana 16.

KONKURS DLA MŁODYCH DESIGNERÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

IMG 7342

Make me! to konkurs skierowany do młodych projektantów, studentów lub absolwentów kierunków artystycznych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę zawodową, a także do wszystkich amatorów, posiadających talent do projektowania.

STUDENCI WSEIZ Z WYSTAWĄ W MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI

IMG 7342

W imieniu Dyrektora Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie Pana Tomasza Jagodzińskiego oraz Prezydenta WSEiZ prof. dr. hab. inż. Jana Misiaka serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy OLYMPIC ARCHITECTURE – MUSEUM ON THE MOVE – Mobilne Muzeum Igrzysk Olimpijskich, który odbędzie się 22 czerwca 2017 r., o godzinie 17.00 w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4(Centrum Olimpijskie, Galeria Północna - parter).

Z WIELKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY, ŻE 7 CZERWCA 2017 ZMARŁ JERZY WOJCIECH RUDZIŃSKI

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 7 czerwca 2017 r. zmarł ś.p. dr Jerzy Wojciech Rudziński, wieloletni pracownik Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz wykładowca w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w latach 2007-2013.

Jerzy W. Rudziński był grafikiem, rzeźbiarzem, wykładowcą, nauczycielem rysunku, członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. W 2007 r. został odznaczony medalem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 czerwca o godz. 13 w Kościele Ewangelicko-Reformowanym przy Al. Solidarności 76 A.

Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia.

Rektor, Prezydent, Senat, pracownicy i studenci Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania.

DZIEŃ RÓŻNORODNOŚCI MIĘDZYNARODOWEJ 2017

dzień różnorodności

Za nami pierwszy w WSEiZ Dzień Różnorodności Międzynarodowej, który odbył się 9 czerwca 2017 r., w budynku Uczelni przy ul. Rejtana.

W spotkaniu zorganizowanym przez Samorząd Studentów, Wydział Inżynierii i Zarządzania oraz grono zagranicznych studentów naszej Uczelni wzięli udział studenci z Kosowa, Turcji, Portugali, Etiopii, Indii, Nepalu, Zimbabwe, Białorusi, Ukrainy i oczywiście Polski.

PRAKTYKI W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

IMG 7342

WSEiZ ogłasza nabór na praktyki w ramach programu Erasmus+ w roku akademicki 2017/2018.