Aktualności

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA ZAPOMOGI DLA STUDENTÓW WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
informujemy, że zgodnie z obowiązującym od 1.10.2019 r. Regulaminem świadczeń dla studentów WSEiZ oraz z podpisanym w dniu dzisiejszym Zarządzeniem Rektora Wyższej Szkołay Ekologii i Zarządzania w Warszawie nr 8/2020 w sprawie wysokości zapomogi dla studentów WSEiZ w semestrze letnim roku akad. 2019/2020, mają Państwo możliwość skorzystania z jednorazowej, bezzwrotnej zapomogi w wysokości do 2 tyś. zł.

PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ W WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,

w związku z wydanym przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Rozporządzeniem z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi przez Władze WSEiZ informacjami dotyczącymi zdalnego prowadzenia zajęć.

ZMIANA GODZIN PRACY ADMINISTRACJI WSEiZ OD 14.03

Szanowni Państwo!
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz odwołaniem zajęć dydaktycznych w terminie 14–25.03.2020 r.
odwołane zostały dyżury Władz Uczelni oraz zmianie uległy godziny pracy Administracji.

DO 10.04.2020 WSTRZYMANE ZAJĘCIA W TRADYCYJNEJ FORMIE

IMG 7342

Szanowni Państwo,
w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii decyzją Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego do 10 kwietnia włącznie zostały zawieszone wszystkie zajęcia dydaktyczne w tradycyjnej formie dla studentów, słuchaczy studiów podyplomowych oraz uczestników kursów .

ZAJĘCIA ONLINE W WSEiZ

IMG 7342

Uwaga Studenci WSEiZ,
w związku z decyzją Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o odwołaniu zajęć dydaktycznych oraz ograniczeniu bezpośredniego kontaktu nauczycieli akademickich ze studentami, rozpoczynamy zdalny sposób realizacji zajęć dydaktycznych do czasu przywrócenia tradycyjnych form kształcenia.

E-BAZY DANYCH DLA STUDENTÓW

IMG 7342

Drodzy Studenci,
poniżej znajdziecie linki do e-baz dostępnych on-ine bez potrzeby logowania. Są to bazy pełnotekstowe lub abstraktowo-bibliograficzne.

KOMUNIKAT W SPRAWIE LEGITYMACJI

IMG 7342

Wiceprezes Rady Ministrów Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin podpisał rozporządzenie, dzięki któremu ważność legitymacji studenckich i doktoranckich na mocy prawa została automatycznie wydłużona do 31 maja!

KORONAWIRUS – KOMUNIKAT REKTORA WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
w trosce o bezpieczeństwo kadry oraz studentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, osoby przebywające w ostatnim czasie na terenie Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Liguria), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu, prosimy o przestrzeganie następujących wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego:

KONKURS NA KONCEPCJĘ DROGI KRZYŻOWEJ ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ TĘSKNIĄCEJ W POWSINIE

IMG 7342

Wydział Architektury WSEiZ oraz Parafia pw. Św. Elżbiety w Warszawie zapraszają studentów kierunków Architektura Krajobrazu, Architektura, Architektura Wnętrz oraz kierunków pokrewnych związanych z projektowaniem przestrzeni, do udziału w konkursie na Koncepcję Drogi Krzyżowej oraz Zagospodarowanie Terenu Przy Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie.

ALFABET ALTERNATYWNY

IMG 7342

Szanowni Państwo,
przedstawiamy prace studentów WSEiZ pt. Alfabet Alternatywny. Celem ćwiczenia było wykonanie alfabetu z losowo wybranych materiałów tak, aby stworzyć litery o silnym charakterze i w oryginalnym stylu.