Aktualności

STAFF WEEK W WSEiZ

IMG 7342

W dniach 21 -25 maja w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie odbył się Staff Week, podczas którego gościliśmy sześciu pracowników z pięciu zaprzyjaźnionych uczelni z Europy i USA biorących udział w projekcie w ramach programu ERASMUS+ Kraje Partnerskie (KA107).

ZAPRASZAMY NA NOWĄ WYSTAWĘ W GALERII WSEIZ

IMG 7342

23 czerwca 2018 r. zostanie otwarta nowa wystawa w Galerii WSEiZ „Rysunek – Malarstwo – Monotypia", na której będą wystawione prace wykładowców z łódzkiej ASP, którzy będą prowadzić zajęcia na nowym kierunku studiów podyplomowych w WSEiZ – Rysunek i Malarstwo. Więcej informacji o kierunku znajduję się tutaj.

WYSTAWA PLANY NA PSZYSZŁOŚĆ W SARP

IMG 7342

30 maja 2018 w pawilonie wystawowym SARP, ul. Foksal 2 odbył się wernisaż wystawy „Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach”. Wśród wystawionych prac były obecne projekty studentów kierunku Architektura WSEiZ oraz architektów-wykładowców z naszej Uczelni, zrzeszonych w Radzie Pracodawców działającej przy Wydziale Architektury.

AKADEMIA ZARZĄDZANIA KULTURĄ – NOWE STUDIA PODYPLOMOWE W WSEiZ

IMG 7342

Od października tego roku Wydział Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania we współpracy z Muzeum Łazienki Królewskie oferuje nowy kierunek studiów podyplomowych – Akademia Zarządzania Kulturą, który jest adresowany do osób kierujących instytucjami kultury (oraz tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w tym aspekcie). Studia kierowane są do pracowników trzech sektorów: publicznego, prywatnego i pozarządowego.

PRAKTYKI WAKACYJNE I STAŻE DLA STUDENTÓW BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY

IMG 7342

Trakcja PRKiI S.A. – największa w Polsce spółka działająca w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki – oferuje studentom kierunków Budownictwo oraz Architektura WSEiZ wakacyjne praktyki oraz staże. Będą one realizowane na kontraktach budowlanych w kilkudziesięciu lokalizacjach na terenie kraju.

WYKŁAD I WERNISAŻ PROF. ZABŁOCKIEGO W KRAKOWIE

IMG 7342

Krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich serdecznie zaprasza na wykład i wystawę prof. dr hab. inż. arch. Wojciecha Zabłockiego – architekta, wykładowcy akademickiego na naszej Uczelni, malarza, rysownika, pisarza, a także szermierza-olimpijczyka, laureata Honorowej Nagrody SARP 2017, odznaczonego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski oraz orderem Ecce Homo.

PUNKT WERYFIKACJI OFERT PRACY ZNÓW W WSEiZ

IMG 7342

Zbliżają się wakacje, czyli czas, kiedy duża część studentów wyjeżdża do pracy za granicę. Jeśli Ty też planujesz krótkoterminowy wyjazd, przyjdź w sobotę9 czerwca, między godziną 10 a 12 do budynku WSEiZ na ul. Rejtana 16, gdzie będziesz mógł skonsultować się z pracownikiem Punktu Weryfikacji Ofert Pracy. Stoisko będzie rozłożone na dolnym hallu.

OPIEKUN STUDENTA-ERASMUSA - ZGŁOŚ SIĘ!

IMG 7342

Program „BUDDY” przeznaczony jest dla studentów, którzy zainteresowani są opieką nad zagranicznymi studentami przebywającymi w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w ramach programu Erasmus+. Opiekunem może zostać każdy student WSEiZ, zainteresowany nawiązaniem nowych znajomości, dysponujący odrobiną wolnego czasu oraz znający języki obce i chcący poćwiczyć komunikację z rodzimymi użytkownikami języka, czyli native speakers.

ŚWIETNA ZABAWA NA JUWENALIACH UCZELNI NIEPUBLICZNYCH 2018

IMG 7342

12 i 13 maja 2018 r. odbyły się juwenalia warszawskich uczelni niepublicznych. W sobotę studenci bawili się w klubie Hulakula, w niedzielę zaś grillowali nad Wisłą. Zabawa była świetna!

DARMOWE WEBINARIUM DLA STUDENTÓW ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

IMG 7342

Firma ArCADia soft zachęca do zapisu na bezpłatne webinarium dla studentów kierunku Architektura Krajobrazu dotyczące modułu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU, które będzie dostępne jutro 6.06.2018 o godz. 10 i potrwa do godz. 11.