Aktualności

EKO-INSPIRACJA 2016

IMG 7342

W dniu 23 marca 2017 r. w gmachu WSEiZ przy ul. Rejtana 16 odbyła się Gala Finałowa ogólnopolskiego programu „Odpowiedzialnie z Naturą”, organizowanego przez redakcję portalu Ekorynek.com. Podczas gali ogłoszono wyniki IV edycji internetowego plebiscytu „Eko-Inspiracja 2016”.Jest to jedno z wiodących wyróżnień ekologicznych na polskim rynku. 

PROF. LECH MAJEWSKI Z WYKŁADEM OTWARTYM W WSEIZ

IMG 7342

W najbliższą sobotę zapraszamy do WSEiZ na wykład otwarty prof. Lecha Majewskiego – jednego z najważniejszych plakacistów europejskich i amerykańskich lat 1945-90!

Wykład odbędzie się o godz. 12.00, w auli nr 4 przy ul. Rejtana 16.
Tematem, który poruszy prof. Majewski będzie m.in. język komunikacji wizualnej. Zapraszamy gorąco do obejrzenia i wysłuchania wykładu Twórcy, który o sztuce mówi "To jest najważniejsze w sztuce, by znaleźć swoje miejsce i umieć ze sobą pracować. Liczy się osobowość artysty, bez względu na to, o jakiej dziedzinie mówimy"!

KONFERENCJA E-MOBILNOŚĆ

IMG 7342

Konferencja „E-Mobilność: wyzwania, szanse i zagrożenia” organizowana jest przez Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ, Instytut Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się 21 września 2017 r. w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 w Warszawie.

PROF. LEWICKI WOJEWÓDZKIM KONSERWATOREM ZABYTKÓW

IMG 7342

Prof. Jakub Lewicki, wieloletni wykładowca na Wydziale Architektury WSEiZ został powołany na stanowisko Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Jest on autorem książek i około 140 artykułów naukowych w wydawnictwach międzynarodowych i ogólnopolskich oraz ponad 120 niepublikowanych opinii i opracowań konserwatorskich. Wygłosił też blisko 100 referatów na konferencjach i sesjach naukowych. 

SEMINARIUM PCON.PLANNER

IMG 7342

Zapraszamy na bezpłatne seminarium, na którym zostanie zaprezentowany program do projektowania wnętrz pCon.planner. Prezentacja tego darmowego programu odbędzie się 3 kwietnia (poniedziałek) w godzinach 9:30-11:30 w Sali nr 11 w gmachu WSEiZ przy ul. Olszewskiej 12. Zgłoszenie na seminarium należy przesłać do 31 marca 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

INNOWACJE W ARCHITEKTURZE 2017

IMG 7342

Innowacje w Architekturze 2017 to całoroczna inicjatywa mającą na celu promocje oryginalnych rozwiązań i śmiałych wizji, które zmieniają oblicze polskiej architektury. Konkurs adresowany jest do architektów i biur projektowych, stosujących w swojej pracy odważne i nowatorskie rozwiązania. 

ABSOLWENT WSEIZ W III ETAPIE NAGRODY SARP

IMG 7342

Z przyjemnością informujemy, ze Paweł Droździel, absolwent naszej Uczelni został zakwalifikowany do III etapu Dorocznej Nagrody SARP im. Zbyszka Zawistowskiego. Jest on jednym z 25 autorów magisterskich prac dyplomowych, którzy znaleźli się w finałowym etapie konkursu i jednocześnie jednym z trzech dyplomantów spośród warszawskich Uczelni.  

PROGRAM DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW I INŻYNIERÓW

IMG 7342

Builder For The Future to społeczny program edukacyjny skierowany do młodych architektów i inżynierów budownictwa, zainicjowany przez miesięcznik Builder. Program realizowany jest we współpracy z najważniejszymi organizacjami branżowymi i wiodącymi firmami działającymi w obszarze szeroko rozumianego budownictwa i architektury.

WARSZTATY Z JÓZEFEM WILKONIEM

IMG 7342

W dniu 8 marca w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 odbyły się warsztaty malarskie prowadzone przez wybitnego rzeźbiarza i ilustratora Józefa Wilkonia. W zajęciach wzięło udział 25 studentów naszej Uczelni. 

WYSTAWA MALARSTWA JUSTYNY MAJEWSKIEJ W WSEiZ

IMG 7342

W imieniu Władz WSEiZ zapraszamy serdecznie wykładowców, studentów i pracowników naszej Uczelni na wernisaż wystawy malarstwa Justyny Majewskiej, który odbędzie się w środę, 15 marca 2017 r., o godz. 18.00, w Atrium budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16 w Warszawie. Wernisaż uświetni swym występem znakomity skrzypek, kompozytor i dyrygent Karol Borsuk.