Aktualności

TARGI PRACA.PL

IMG 7342

Tysiące ofert pracy, prestiżowi pracodawcy i niepowtarzalna okazja rozmowy rekrutacyjnej 40 metrów nad ziemią – to wszystko już 30 marca na stadionie Legii Warszawa podczas kolejnej odsłony Targów Praca.pl. 

NASZ ABSOLWENT NOMINOWANY W KONKURSIE SARP

IMG 7342

Miło nam poinformować, że Paweł Droździel, absolwent Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie został nominowany do drugiego etapu konkursu Dyplom Roku im. Zbyszka Zawistowskiego. 

STUDENCI WSEiZ w APTECE SZTUKI

IMG 7342

Studenci WSEiZ z grupy artystycznej PIĘĆ NA PIĘĆ, których prace mogliśmy oglądać w grudniu 2016 r w naszej Uczelni, zostali zaproszeni do zaprezentowania swoich rysunków w APTECE SZTUKI, jednej z najciekawszych młodych warszawskich galerii.

Apteka Sztuki jest niezależną instytucją kultury, prezentującą i promującą artystów, działających w obszarze różnych gatunków sztuki współczesnej, takich jak malarstwo, rzeźba, instalacja, video, performance. Galeria realizuje projekty w przestrzeni publicznej, przedsięwzięcia kulturalno-społeczne, a jednym z najważniejszych aspektów jej działalności jest prezentacja i promocja artystów nieprofesjonalnych.
Dzięki uprzejmości Katarzyny Haber-Pułtorak prowadzącej Galerię, studenci WSEiZ, którzy "ruszyli w miasto ze szkicownikiem i ołówkiem w ręku" mogli zaistnieć w tworzonej m.in. przez "Aptekę" przestrzeni artystycznej stolicy.

Na wystawie, przygotowanej przez grupę zaprezentowane zostały prace jej członków:

  • dr szt. Piotra Pańkowskiego,
  • Ani Kołodziejczak,
  • Tomka Rybarczyka,
  • Ferdynanda Słowika,
  • Roberta Majewskiego,
  • Bogusi Horszczaruk-Kaczyńskiej,
  • Marianny Rybarczyk,
  • Kasi Skórczyńskej.

Zapraszamy do oglądania wystaw prezentowanych w Aptece Sztuki, która mieści się przy Al. Wyzwolenia 3/5.

View the embedded image gallery online at:
http://www.wseiz.pl/pl/o-uczelni/aktualnosci#sigFreeId7c0f2dbd33

KOBIECY PODWIECZOREK TECHNOLOGICZNY

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na skierowany do studentek, doktorantek i absolwentek wydziałów ścisłych i technicznych Kobiecy Podwieczorek Technologiczny. Tym razem wydarzenie organizowane jest w warszawskim oddziale znanej i rozpoznawalnej na całym świecie firmy Siemens. Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2017 r. w siedzibie firmy przy ul. Żupniczej 11. 

TRWA REKRUTACJA NA STUDIA II STOPNIA

IMG 7342

Zapraszamy na studia II stopnia w WSEiZ na kierunkach:

 

ROZWÓJ OBSZARÓW WIEJSKICH. ZAPRASZAMY DO KONKURSU!

IMG 7342

Jeśli jesteś absolwentem WSEiZ, a Twoja praca magisterska dotyczyła rozwoju terenów wiejskich to w imieniu Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN oraz Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich.

SZÓSTA EDYCJA KONKURSU STREFA STUDENTA

IMG 7342

Strefa Studenta to konkurs skierowany do młodych ludzi z pasją tworzenia, chcących już podczas okresu swojej edukacji postawić pierwsze kroki na ścieżkach kariery. Wydarzenie organizowowane w ramach 9. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2017 jest również okazją do ponana pracy projektanta w praktyce. Uczestnicy mają możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami wielu firm, zarówno produkujących opakowania, jak i poszukujących opakowań na rynku.

GŁOSUJ NA WSEIZ W PLEBISCYCIE EKO-INSPIRACJA 2016

IMG 7342

Miło nam poinformować, że Koło Naukowe Ekologów WSEIZ otrzymało nominację w kategorii Edukacja w plebiscycie Eko-Inspiracja 2016 organizowanym przez portal Ekorynek.com.

HISTORIA WSPÓŁPRACY ARCHITEKTA Z KONSTRUKTOREM. PROF. WACŁAW ZALEWSKI W OCZACH PROF. WOJCIECHA ZABŁOCKIEGO

IMG 7342

Mimo trwającej sesji egzaminacyjne, czwartkowy wykład otwarty o znakomitym konstruktorze i projektancie Wacławie Zalewskim, który przygotował i wygłosił wykładowca WSEiZ prof. dr hab. inż. arch. Wojciech Zabłocki, zgromadził spore grono słuchaczy.

WYKŁADOWCA WSEiZ DOCENIONY W LEŻAJSKU

IMG 7342

Niezwykle miło nam poinformować, iż zespół pod kierunkiem Jakuba Botwiny, wykładowcy na Wydziale Architektury WSEiZ, zdobył kolejno 2 i 3 nagrodę, w rostrzygniętych 10.01.2017 roku konkursach urbanistycznych na opracowanie koncepcji zagospodarowania Rynku oraz koncepcji zagospodarowania placu przed Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku.