Aktualności

ZOSTAŃ EKOLOGICZNYM EDUKATOREM (PRACA)

IMG 7342

Firma Atmoterm na zlecenie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy szuka osób do pracy dorywczej jako ekoedukatorzy. Projekt ma na celu przeprowadzenie wśród mieszkańców działań edukacyjno-informacyjnych w zakresie przeciwdziałania zjawisku niskiej emisji oraz poprawy jakości powietrza.

FUNDACJA KRZYKOSIAKI OTRZYMAŁA POMOC

IMG 7342

W styczniu i lutym tego roku Samorząd Studencki WSEiZ zorganizował akcję charytatywną – zbiórkę pieniężną oraz rzeczową na rzecz bezdomnych psów ze schroniska, które są pod opieką Fundacji Krzykosiaki.

DZIEWCZYNY NA POLITECHNIKI W WSEiZ 2018

IMG 7342

19 kwietnia 2018 w ramach akcji Dziewczyny na Politechniki gościliśmy u nas licealistów z Nowej Wsi oraz Kampinosu razem z opiekunami. Po powitaniu przez Panią Rektor młodzież wzięła udział w dwóch warsztatach: rysunkowym i mikrobiologicznym.

ZMARŁ PROF. EDWARD SZYMAŃSKI

IMG 7342

Z żalem informujemy, że 9 kwietnia 2018 w wieku 89 lat zmarł prof. Edward Szymański, nauczyciel akademicki na Wydziale Architektury WSEiZ.

KONKURS ARCHITEKTONICZNY ARCHI WORLD ACADEMY

IMG 7342

Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu Archi World Academy. Jest to międzynarodowy konkurs (organizowany co dwa lata), którego nagrodą jest płatny staż w dwunastu renomowanych pracowniach architektonicznych. Dwa lata temu jednym z nagrodzonych był Polak, Maciej Warot.

PŁATNE PRAKTYKI U MARSZAŁKA

IMG 7342

9 kwietnia 2018 r. ruszaył nabór kandydatów do IV edycji programu „Praktyki u Marszałka” w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Wnioski o przyjęcie na praktykę można składać do 27 kwietnia br. Na praktykantów czeka 100 miejsc w: Warszawie, Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

STUDENCI WSEiZ W HOTELU HILTON

IMG 7342

Pod koniec marca studenci 4 semestru kierunku Management o specjalności Hospitality (Hotelarstwo) odwiedzili warszawski hotel Hilton. Zwiedzanie hotelu odbyło się w ramach zajęć „Organisation of work in hospitality” z inicjatywy prowadzącej zajęcia, pani mgr Agaty Kondrackiej-Drążkowskiej. Studenci Zarządzania, którzy planują swoją karierę zawodową w hotelarstwie mogli na żywo przyjrzeć się, jak funkcjonuje jeden z najsłynniejszych hoteli świata.

W planach są kolejne wizyty w warszawskich hotelach.

EKO-WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE Z DECOROOM

IMG 7342

Zapraszamy wszystkich studentów Architektury, Architektury Wnętrz i Wzornictwa na warsztaty, które będą dotyczyć ekologicznego podejścia do projektowania, energooszczędnych rozwiązań we wnętrzu oraz najnowszych trendów 2018/2019 opartych na motywach roślinnych.

W warsztatach wezmą udział: blogerzy (Interior Design Blog, For Elements, Wnętrzności Interior Blog), producenci (Porta, Villeroy&Boch, Grohe, Tupai) oraz architekci Decoroomu.

VII TARGI PRACY W WSEiZ 2018

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną, VII edycję Targów Pracy, które odbędą się 26 kwietnia 2018 (czwartek) w godzinach 10-14 w atrium budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania na ul. Rejtana 16.

Na Targach będzie obecnych kilkunastu pracodawców z różnych branż, między innymi:

KWIETNIOWY WYKŁAD WARSZAWSKIEJ SZKOŁY ZDROWIA

IMG 7342

Warszawska Szkoła Zdrowia działająca przy WSEiZ zaprasza na nowy wykład pt. "Zawały i zatory – czym się manifestują, jaka jest ich profilaktyka?", który odbędzie się 10 kwietnia 2018 (wtorek) o godz. 17 w auli nr 4, ul. Rejtana 16.

WSTĘP WOLNY!