Aktualności

SUKCES SZLACHETNEJ PACZKI!

IMG 7342

W ubiegły weekend Pani Lucyna, której pomagamy w tym roku w ramach Szlachetnej Paczki została przez nas obdarowana!

W sumie udało się zebrać aż 1357 zł, za które została kupiona żywność długoterminowa oraz chemia gospodarcza. Pani Lucyna dostała też pralkę o wartości 2500 zł oraz zapas chemii do prania na rok. Pani Lucyna była bardzo wdzięczna na za tak hojną pomoc i kazała przekazać wszystkim Darczyńcom podziękowania.

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE GETTING INTO X-MAS MOOD

IMG 7342

Wczoraj 12 grudnia w budynku na ul. Rejtana odbyło się spotkanie przedświąteczne „Getting into X-mas mood”, zorganizowane przez międzynarodowy klub studencki „Students4students”.

NOWA WYSTAWA W GALERII WSEiZ

IMG 7342

W Galerii WSEiZ na ul. Rejtana 16 wisi nowa wystawa pt. "Ślady Podhala w projekowaniu". Czynna od 6 do 18 grudnia. Zapraszamy!

Wystawa "Ślady Podhala w projektowaniu" przedstawia prace semestralne studentów kierunku Architektury Wnętrz zebrane z kilku lat.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA W WSEiZ

NOWY WYKŁAD WARSZAWSKIEJ SZKOŁY ZDROWIA

IMG 7342

Zapraszamy na nowy wykład Warszawskiej Szkoły Zdrowia pt. „Choroby tropikalne – problem współczesnych czasów (ebola, żółta febra, trąd i inne)”, który odbędzie się 12 grudnia 2017 (wtorek) o godz. 17 w auli nr 4, ul. Rejtana 16.

WSTĘP WOLNY!

Plan kolejnych wykładów dostępny jest tutaj.

ZAMKNIĘCIE WYSTAWY STRUKTURY. KILKA ĆWICZEŃ PLASTYCZNYCH

IMG 7342

Do 4 grudnia w Galerii WSEiZ można było obejrzeć wystawę „Struktury. Kilka ćwiczeń plastycznych”. Wystawa składała się z arcyciekawych prac, które wykonali studenci na zajęciach Podstawy projektowania i Formy Strukturalne prowadzonych przez mgr sztuki Barbarę Wołosz.

KONKURS ARCHITEKTURY CEGLANEJ

IMG 7342

Idea konkursu

Konkurs został zorganizowany przez Związek Pracodawców Ceramiki Budowlanej oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich. Jego ideą jest budowanie świadomości piękna architektury ceglanej oraz propagowanie klinkieru jako najszlachetniejszego z materiałów elewacyjnych.

MYŚLISZ O ZAŁOŻENIU WŁASNEGO BIZNESU? PRZECZYTAJ TO!

IMG 7342

Chcesz założyć własną firmę (nawet jednoosobową), a nie masz pieniędzy, by zacząć? Chcesz pójść na studia dyplomowe czy specjalistyczny kurs, a przerażają Cię koszty? Nie martw się, jest szereg możliwości, by zdobyć pieniądze. Istnieje wiele projektów unijnych, dzięki którym otworzą się przed Tobą możliwości założenia biznesu lub dalszego kształcenia się. 

WSEiZ MA NAJEPSZY WYNIK W REKRUTACJI OBCOKRAJOWCÓW

IMG 7342

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania we współpracy z agencją rekrutacyjną Polonya Kultur uzyskała najlepszy wynik rekrutacji obcokrajowców w roku akademickim 2016/17. Dyplom został wręczony 26 października podczas konferencji Net Agent Workshop – Warsaw 2017, a odebrały go Iryna Lapanovska i Natalia Sokolova z Działu Marketingu i Współpracy Międzynarodowej, które zajmują się w WSEiZ rekrutacją obcokrajowców.

BEZPŁATNA KONFERENCJA - SMOG. CIEMNA STRONA ENERGII

IMG 7342

Polecamy konferencję na bardzo nośny ostatnio temat - smogu. Podczas konferencji "Smog. Ciemna strona energii" uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania:

  • Jak regulacje na szczeblu unijnym mogą pomóc w walce ze smogiem?
  • Jak radzimy sobie ze smogiem i co jeszcze możemy zrobić?
  • Dlaczego walka ze smogiem dotyczy wszystkich?

Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia 2017 w godzinach 11-14, Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94.