Aktualności

DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA

IMG 7342

23 października 2018 roku w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich, ul. Foksal 2 w Warszawie odbędzie się Dzień Młodego Architekta. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Link do rejestracji dostępny jest tutaj.

ZAPROJEKTUJ MEBEL! NOWY KONKURS PROJEKTOWY

IMG 7342

Firma Włocławek zaprasza osoby z talentem do projektowania do wzięcia udziału w konkursie "Włocławki Pomysłów" na projekt mebla do użytku zewnętrznego, który "da pretekst do bycia blisko z innymi". Termin nadsyłania projektów to 30.11.2018.

Informacje dla studentów I semestru – rok akademicki 2018/19

 

JESIENNE WARSZTATY DLA ARCHITEKTÓW WNĘTRZ „ŁAZIENKA PRZYSZŁOŚCI” W DECOROOM

IMG 7342

DECOROOM – firma zajmująca się wykończeniem wnętrz pod klucz (należąca do Rady Pracodawców Wydziału Architektury WSEiZ) zaprasza studentów architektury i architektury wnętrz na warsztaty, które poświęcone będą nowym trendom w projektowaniu łazienek. Wydarzenie odbędzie się 20 października.

WSEIZ LAUREATEM POLSKIEJ NAGRODY INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2018

IMG 7342

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że nasza Uczelnia już po raz drugi została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju pod patronatem Prezesa Urzędu Patentowego RP. Zostaliśmy nagrodzeni w kategorii Uczelnia Przyszłości „za najwyższej jakości kształcenie studentów w oparciu o nowoczesną bazę dydaktyczną i naukowo-badawczą”.

OTRZĘSINY STUDENTÓW WSEIZ JUŻ ZA TYDZIEŃ!

IMG 7342

Zapraszamy wszystkich studentów WSEiZ do udziału w Otrzęsinach Uczelni Niepublicznych (link do wydarzenia na Facebooku tutaj). Impreza odbędzie się 12 października (piątek) o godz. 21 w klubie Mirage (Pałac Kultury, plac Defilad 1).

Wszyscy studenci WSEiZ (za okazaniem legitymacji) wchodzą z osobą towarzyszącą za darmo. Zacznijmy nowy rok akademicki od dobrej zabawy i integracji!

RUSZA NABÓR NA STUDIA I PRAKTYKI ERASMUS+ i POWER

IMG 7342

Ogłaszamy nabór na studia oraz praktyki zagraniczne w ramach ERASMUS+ i POWER! (wyjazd w semestrze letnim roku akademickiego 2018/19).

Formularz aplikacyjny (wraz z załącznikami) należy złożyć w Rektoracie lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w dniach 24 września – 14 października 2018.

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

IMG 7342

3 października 2018 roku w murach Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania już po raz dwudziesty trzeci zabrzmiało radosne „Gaudeamus Igitur” symbolizujące rozpoczęcie nowego roku akademickiego 2018/2019.

Na uroczystości byli obecni: Władze Uczelni, zaproszeni goście, pracownicy: naukowo-dydaktyczni i administracyjni oraz studenci i absolwenci WSEiZ.

SIATKÓWKA W WSEIZ

IMG 7342

Wraz z nowym rokiem akademickim swoją działalność wznawia AZS WSEiZ. Co tydzień, w środę, w godzinach 19:30-21 wszyscy chętni mogą zagrać w siatkówkę.

Pierwsze zajęcia już 3 października!

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty, ul. Bobrowiecka 9, budynek G, parter.

KONKURS DLA MŁODYCH INŻYNIERÓW EDYCJA 2018/19

IMG 7342

Miesięcznik „Builder” zaprasza studentów Budownictwa i Architektury do udziału w Konkursie dla Młodych Inżynierów (II edycja 2018/19). Celem Konkursów jest szeroko rozumiana edukacja oraz wyłonienie i promocja młodych, uzdolnionych architektów i inżynierów budownictwa.