Aktualności

ZESPÓŁ Z WSEIZ WYRÓŻNIONY WE FRANCJI

IMG 7342

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu urbanistyczno-architektonicznego Art Urbain 2016/2017 wyróżnienie w kategorii "Jakość życia społecznego" otrzymała praca zatytułowana „À la frontière de trois cultures” ("Na granicy trzech kultur") opracowana przez zespół z Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie pod kierunkiem mgr inż. Magdaleny Wrzesień w składzie: inż. arch. Kamil Melaniuk, inż. arch. Tomasz Jakubowski.

KONFERENCJA E-MOBILNOŚĆ

IMG 7342

Konferencja „E-Mobilność: wyzwania, szanse i zagrożenia” organizowana jest przez Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ, Instytut Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się 21 września 2017 r. w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 w Warszawie.

WYKŁAD OTWARTY

IMG 7342

Działająca przy Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie Warszawska Szkoła Zdrowia zaprasza na kolejne spotkanie. 

WEEKEND MAJOWY

 

EGZAMIN TOEIC – SPOTKANIE

IMG 7342

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. w sali nr 41 w gmachu WSEiZ przy ul. Rejtana 16 odbędzie się spotkanie z Piotrem Banasiakiem z firmy ETS Global. Zaprezentuje on studentom szczegóły dotyczące egzaminu językowego TOEIC, przeznaczonego dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym. Zapewnia on precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki.

WSEIZ TO STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ! NASZE KIERUNKI STUDIÓW Z PRESTIŻOWYM CERTYFIKATEM

IMG 7342

W dniu 13 kwietnia 2017 roku w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów przyznanych w ramach II edycji Ogólnopolskiego Programu „Studia z Przyszłością”. Dwa kierunki studiów oferowane przez WSEiZ są wśród laureatów.

STYPENDIA MOGĄ SFINANSOWAĆ STUDIA W WSEIZ!

IMG 7342

Wysokość pomocy materialnej dla studentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, ustalana na każdy semestr przez Rektor Uczelni doc. dr Monikę Madej w porozumieniu z Samorządem Studenckim, pozwala pokryć comiesięczne koszty studiowania w naszej Uczelni. W przypadkach niektórych kierunków studiów stypendia potrafią nawet kilkukrotnie przekroczyć kwotę miesięcznej raty czesnego.

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

ŻYCZĄ
 
REKTOR, PREZYDENT ORAZ SENAT
 
WYŻSZEJ SZKOŁY EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE
 

KOLEJNE TARGI PRACY W WSEiZ ZA NAMI

IMG 7342

W ramach zorganizowanych przez Biuro Karier WSEiZ VII Targów Pracy, które odbyły się w minioną sobotę w gmachu Uczelni przy ul. Rejtana 16, gościliśmy szereg przedsiębiorstw związanych z prowadzonymi w WSEiZ kierunkami studiów.

KONKURS ARCHITEKTONICZNY CNK

IMG 7342

Centrum Nauki Kopernik ogłasza konkurs na architektoniczną koncepcję siedziby Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego.