Aktualności

UWAGA NA BARSZCZ SOSNOWSKIEGO!

IMG 7342

Uwaga! W porze letnich upałów zwiększa się zagrożenie związane z możliwością poparzeń przez roślinę o nazwie Barszcz Sosnowskiego. Naukowcy z Pracowni Stosowanej Ekologii Roślin w WSEiZ od 2001 roku prowadzą badania dotyczące oceny skali inwazji tej rośliny na terenie Polski.

SAMORZĄDOWY MENEDŻER ENERGII (STUDIA PODYPLOMOWE)

IMG 7342

Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ oferuje atrakcyjny kierunek studiów podyplomowych - Samorządowy Menedżer Energii, który istnieje od 2014 r. i cieszy się dużą popularnością.

Studia adresowane są do pracowników administracji samorządowej posiadających tytuł zawodowy: licencjata, inżyniera lub magistra.

WYSTAWA PRAC STUDENTÓW ARCHTEKTURY W PIASECZNIE

IMG 7342

Od 1 sierpnia mieszkańcy Piaseczna mogą podziwiać prace studentów Architektury WSEiZ, które przedstawiają projekt zagospodarowania starej remizy przy ul. Puławskiej. Co ciekawe – prace wiszą właśnie na ścianach tej remizy.

STUDIUJ ZARZĄDZANIE PO ANGIELSKU W WSEIZ

IMG 7342

Studiując Management w WSEIZ przez 3 lata obcujesz ze specjalistycznym, branżowym językiem angielskim, którego znajomość jest bardzo ważna w przyszłej karierze zawodowej. Studiowanie po angielsku to także obycie w międzynarodowym środowisku (na kierunku Management studiują przede wszystkim obcokrajowcy). Daje to szansę na poznanie osób z różnych części świata, wywodzących się z odmiennych kultur.

STYPENDIA MOGĄ SFINANSOWAĆ STUDIA W WSEIZ!

IMG 7342

Wysokość pomocy materialnej dla studentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, ustalana na każdy semestr przez Rektor Uczelni doc. dr Monikę Madej w porozumieniu z Samorządem Studenckim, pozwala pokryć comiesięczne koszty studiowania w naszej Uczelni. W przypadkach niektórych kierunków studiów stypendia potrafią nawet kilkukrotnie przekroczyć kwotę miesięcznej raty czesnego.

STUDENCI ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU WSEIZ W KOZŁÓWCE

IMG 7342

Na początku lipca, tradycyjnie, jak co roku, studenci Architektury Krajobrazu WSEiZ odwiedzili Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, gdzie przeprowadzili inwentaryzację dendrologiczną obiektów architektury krajobrazu w muzealnym parku oraz wykonali projekt zagospodarowania kwiatostanu po wschodniej stronie pałacu.

KONFERENCJA E-MOBILNOŚĆ

IMG 7342

Konferencja „E-Mobilność: wyzwania, szanse i zagrożenia” organizowana jest przez Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ, Instytut Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się 21 września 2017 r. w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 w Warszawie.

STYPENDIUM W PEKINIE?

IMG 7342

Jeśli jesteś studentem i masz mniej niż 30 lat, interesujesz się kulturą chińską (albo wręcz przeciwnie – niewiele wiesz o Chinach, ale lubisz przygody i marzysz o „podróży w nieznane”) wyjedź na 3-miesięczne stypendium pekińskiego Uniwersytetu Beijing Technology and Business University.

Podczas pobytu (15.09-15.12.2017) będziesz uczyć się języka chińskiego (odmiana mandaryńska). Oprócz nauki przewidziane są także atrakcyjne wycieczki krajowe.

ZMARŁ DR MAREK SAREŁŁO

IMG 7342

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że zmarł dr Marek Sarełło - rzeźbiarz i wykładowca Wydziału Architektury WSEiZ. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 22 lipca na cmentarzu w Woli Kiełpińskiej.

OCHRONA ŚRODOWISKA W WSEIZ

IMG 7342

Obecnie ekologia nie jest już tylko modnym hasłem, ale kierunkiem rozwoju naszej cywilizacji, gdyż praktycznie każdy aspekt działalności gospodarczej i społecznej człowieka wiąże się z koniecznością uwzględnienia jej oddziaływania na środowisko. Specjaliści, którzy dbają – w szerokim zakresie – o poprawę stanu przyrody to na ogół absolwenci kierunku Ochrona Środowiska.