STAL W ARCHITEKTURZE

IMG 7342

W imieniu Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych oraz czasopisma „Builder” zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatną konferencję „Stal w architekturze”, która odbędzie się 15 listopada 2017 w Łodzi. Organizatorzy zapewniają darmowy przejazd z Warszawy.

Tematem konferencji jest dworzec PKP Nowa Łódź Fabryczna – największy i najnowocześniejszy w Polsce dworzec PKP, który znalazł się wśród 32 kandydatur w tegorocznej edycji plebiscytu „7 Nowych Cudów Polski” miesięcznika „National Geographic Traveler”.

W czasie konferencji uczestnicy dowiedzą się, jak została zaprojektowana i wykonana konstrukcja obiektu oraz jakie nowoczesne rozwiązania i technologie zostały użyte przy budowie dworca. Planowane jest także zwiedzanie obiektu.

Organizatorzy zapewniają darmowy transport z Warszawy oraz z powrotem oraz lunch. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale organizator (Polska Izba Konstrukcji Stalowych) pobiera opłatę zwrotną wysokości 50 zł. Opłata zwracana jest uczestnikom w Łodzi podczas konferencji. Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do wtorku rano.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Bank PEKAO S.A. Oddział Warszawa
nr 98 1240 6003 1111 0000 4940 8959

Wyjazd z Warszawy: środa, 15.11 o godz. 8.30 z ul. Emilii Plater przy Sali Kongresowej
Powrót do Warszawy: wyjazd z Łodzi ok. godz. 15.00

Wszystkich informacji udziela p. Karolina Księżak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej informacji oraz szczegółowy plan znajduje się tutaj.