NOWE STUDIA PODYPLOMOWE – SAMODZIELNY KOORDYNATOR MEDYCZNY

IMG 7342

Od października 2018 w WSEiZ ruszają nowe studia podyplomowe – Samodzielny Koordynator Medyczny, które są odpowiedzią na zmianę w ustawie o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego zgłoszoną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Zdrowia. Zmiana zapisów ustawy ma na celu zmniejszenie obowiązków administracyjnych lekarzy, lekarzy dentystów, felczerów i starszych felczerów.

Celem studiów jest przygotowanie słuchacza do:

  • przygotowanie do zarządzania obiegiem dokumentów w placówce medycznej,
  • pozyskanie umiejętności rozliczania usług świadczonych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • przygotowanie do wystawiania zaświadczeń lekarskich i innej dokumentacji medycznej,
  • umiejętność współpracy z pacjentem z zakresu zebrania wywiadu medycznego.

Nasze studia wyróżnia doświadczona kadra złożona przez doświadczonych menedżerów i praktyków z zakresu ochrony zdrowia, zarządzających placówkami medycznymi.

Studia skierowane są do:

  • absolwentów studiów na kierunkach: Zdrowie Publiczne, Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne
  • praktyków, którzy chcą poszerzyć posiadane kompetencje zawodowe o wiedzę z zakresu administracji i finansów w opiece medycznej
  • osób zarządzających i pracujących w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej, a także innych instytucjach związanych ze zdrowiem publicznymi i środowiskowym oraz ubezpieczeniami zdrowotnymi.

Informacji na temat studiów Samodzielny Koordynator Medyczny udziela Rektorat WSEiZ: ul. Olszewska 12, parter, pokój 2, tel. 22 825 80 34 lub 35, fax 22 825 80 31, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej informacji na temat studiów znajduje się tutaj.