Aktualności

KONKURS NA KONCEPCJĘ DROGI KRZYŻOWEJ ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ TĘSKNIĄCEJ W POWSINIE

IMG 7342

Wydział Architektury WSEiZ oraz Parafia pw. Św. Elżbiety w Warszawie zapraszają studentów kierunków Architektura Krajobrazu, Architektura, Architektura Wnętrz oraz kierunków pokrewnych związanych z projektowaniem przestrzeni, do udziału w konkursie na Koncepcję Drogi Krzyżowej oraz Zagospodarowanie Terenu Przy Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie.

WYKŁAD OTWARTY DLA STUDENTÓW ARCHITEKTURY

IMG 7342

UWAGA STUDENCI!
Już dziś (17/01/2020) o 13:30, na ul. Rejtana 16, w sali nr. 4 odbędzie się wykład otwarty, który poprowadzi mgr inż. arch. Iryna Kopylva z Lwowskiego Techniko-Ekonomicznego Koledżu przy Politechnice Lwowskiej, pt. Leopolis - Lviv - Lwów - Lemberg. Architektura wczoraj i dzisiaj.
Zapraszamy!

STOP SMOG VOL.2

IMG 7342

Szanowni Państwo!
W imieniu START Warsaw Zapraszamy na wydarzenie STOP Smog vol.2! Wydarzenie jest kontynuacją serii eventów STOP Smog organizowaną przez organizacje studencką non-profit START Warsaw. START Warsaw jest filią międzynarodowej organizacji START Global, która mieści się w Szwajcarii.

KONKURS BUILDER FOR THE FUTURE

IMG 7342

Szanowni Studenci!
W imieniu Builder Polska, zapraszamy do udziału w konkursie dla Młodych Architektów i Inżynierów!

WAMPIRIADA 2020

IMG 7342

Zapraszamy do udziału w akcji Wampiriada 2020! Zostań Honorowym Dawcą Krwi! Czekamy na Ciebie 25.01.2020 r., w godzinach 9:00-14:00, w budynku Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania na ul. Rejtana 16.

STUDIA MAGISTERSKIE W WSEiZ

IMG 7342

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania jest jedyną uczelnią w Warszawie, która uruchamia rekrutację na studia niestacjonarne drugiego stopnia, na kierunkach Ochrona Środowiska, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Architektura Wnętrz oraz Architektura na semestr letni 2019/2020.

Już 14 stycznia rusza rekrutacja na studia magisterskie.

ZOSTAŃ AMBASADOREM NAWA

IMG 7342

Szanowni Państwo,
W imieniu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, zapraszamy wszystkich Studentów WSEiZ do udziału w konkursie na Cyfrowego Ambasadora Polski.
Celem projektu jest promocja Polski, poszczególnych miast akademickich i uczelni przez zagranicznych studentów i absolwentów polskich szkół wyższych.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

IMG 7342

Szanowni Studenci, Szanowni Pracownicy, uczestnicy wymiany w ramach Programu Erasmus+! Komisja Europejska ogłosiła konkurs dla studentów i pracowników – pasjonatów fotografii, którzy udokumentowali zdjęciami swoje Erasmusowe pobyty zagraniczne.

PKA POZYTYWNIE OCENIŁA KSZTAŁCENIE NA KIERUNKACH ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

IMG 7342

Pod koniec 2019 r. WSEiZ otrzymała uchwały Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej dotyczące ocenianych w ubiegłym roku akademickim kierunków Architektura (pierwszy i drugi stopień studiów) oraz Budownictwo.

WYSTAWA PRAC LAUREATÓW KONKURSU ARCHITEKTURY CEGLANEJ

IMG 7342

Szanowni Państwo, W dniach 10-20 stycznia 2020 r., w Holu Głównym budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16 odbędzie się wystawa prac laureatów drugiej edycji Konkursu Architektury Ceglanej 2019, organizowanego przez ZWIĄZEK PRACODAWCÓW CERAMIKI BUDOWLANEJ oraz STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW POLSKICH.