Zarządzanie

Absolwenci tego kierunku otrzymują tytuł  LICENCJATA.

Na kierunku Zarządzanie proponujemy studia w zakresie specjalności:

Biznes międzynarodowy
Grafika komputerowa i media społecznościowe
Handel i usługi logistyczne
Hotelarstwo
Organizacja eventów, koncertów i imprez sportowych
Usługi gastronomiczne i dietetyka

Rekrutacja On-Line

 

 

 

 

Studia trwają 3 lata. Odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Prowadzone są do wyboru • w języku polskim • w języku angielskim.

Oferta studiów dotyczy studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2017/2018. Wykaz przedmiotów na studiach przedstawiony jest w programie kształcenia (rok akad. 2016/2017) lub przy opisie specjalności.

Absolwenci kierunku Zarządzanie w WSEiZ mogą uzyskać, oprócz polskiego dyplomu licencjata amerykański dyplom Bachelor of Science in Business Management wydany przez Herzing University (USA).
Amerykański dyplom Bachelor of Science otrzymuje się po odbyciu tylko jednego roku studiów w tym Uniwersytecie.

WSEiZ jest jedynym partnerem Herzing University w Polsce.

Po zakończeniu studiów w USA absolwenci mogą ubiegać się o przedłużenie wizy o jeden rok i podjęcie pracy w ramach tzw. Optional Practical Training

Szczegółowe informacje o studiach na Herzing University udzielane są w Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Proszę zapoznaj się z programem kształcenia dla studentów, którzy rozpoczęli studia w roku akademickim 2016/2017.

POBIERZ PROGRAM KSZTAŁCENIA

W roku 2009 kierunek Zarządzanie  otrzymał pozytywną ocenę jakości kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Na kierunku Zarządzanie największą wagę przywiązuje się do zasobów finansowych, ludzkich, komunikacji wewnętrznej i oddziaływania na otoczenie organizacji, zarówno na konkurencję, jak i na RYNEK, czyli naszych klientów. Nowoczesne zarządzanie powinno być ukierunkowane przede wszystkim na rynek. Jeśli chcesz się sprawdzić w kontaktach interpersonalnych – z podwładnymi, szefami, współpracownikami, mediami, konkurentami i tymi najważniejszymi – klientami, postaw na ten kierunek i zdobądź tu tytuł licencjata.

Studia na tym kierunku dobrze przygotowują do pracy w dzisiejszym, skomputeryzowanym świecie, gdyż obejmują co najmniej 90 godzin zajęć informatycznych, a na specjalności grafika komputerowa i media społecznościowe – aż 255 godzin.

Absolwenci kierunku Zarządzanie mogą na naszej Uczelni uzyskać tytuł magistra inżyniera na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji po ukończeniu czterosemestralnych studiów II stopnia.

Wykaz przedmiotów na studiach przedstawiony jest przy opisie specjalności. Oferta studiów dotyczy studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2017/2018.

Perspektywy zatrudnienia

Absolwent ZARZĄDZANIA może znaleźć zatrudnienie w każdym przedsiębiorstwie, w każdej organizacji. Najbardziej będzie poszukiwany w firmach, które prowadzą działalność zgodną z ukończoną specjalnością, jednak solidna baza przedmiotów podstawowych i kierunkowych powinna spowodować, że chętnie podejmie nowe wyzwania.

Wykaz przedmiotów na studiach przedstawiony jest przy opisie specjalności.