Aktualności

WYSTAWA NAGRODZONYCH PRAC W PLEBISCYCIE POLSKA ARCHITEKTURA XXL 2018

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na wystawę nagrodzonych prac w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2018. Wystawę będzie można oglądać w budynku przy ul. Rejtana 16 (parter) od 22 maja do 3 czerwca 2019.

REKRUTACJA NA STUDIA I STOPNIA TRWA!

IMG 7342

6 maja 2019 (poniedziałek) ruszyła rekrutacja na studia I stopnia w WSEIZ. Wybierz jeden z dziesięciu kierunków studiów.

PROF. WOJCIECH ZABŁOCKI LAUREATEM NAGRODY FAIR PLAY

IMG 7342

10 maja 2019 w Centrum Olimpijskim PKOI odbyła się gala wręczenia nagród laureatom 52. Nagrody Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Prof. arch. Wojciech Zabłocki, wykładowca na Wydziale Architektury WSEiZ, dawny szermierz-olimpijczyk otrzymał wyróżnienie za „całokształt kariery sportowej i godne życie po jej zakończeniu”. Serdecznie gratulujemy!

ZAPRASZAMY NA TARGI PRACY W WSEiZ 2019

IMG 7342

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Pracy w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, która odbędzie się 21 maja 2019 (wtorek) w godz. 10-14 w atrium (parter) budynku przy ul. Rejtana 16.

WIZYTA STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ W KRONOSPAN DESIGN CENTER

IMG 7342

16 kwietnia 2019 grupa studentów kierunku Architektura Wnętrz odwiedziła Kronospan Design Center, show room firmy Kronospan.

WYCIECZKA NA BUDOWĘ VARSO PLACE RAZEM Z NOWYM KOŁEM NAUKOWYM DIGITAL CONSTRUCTION

IMG 7342

W imieniu nowego koła naukowego Digital Construction działającego na Wydziale Architektury WSEiZ zapraszamy do udziału w wycieczce na budowę Varso Place, organizowaną razem z firmą HB Reavis. Rejestracja dostepna jest pod tym linkiemWydarzenie odbędzie się już 15 maja (środa) o godz. 10.

Liczba miejsc ograniczona!

NOC MUZEÓW W WSEiZ 2019

IMG 7342

Zapraszamy całą społeczność WSEiZ oraz chętnych spoza uczelni do wzięcia udziału w wydarzeniach w ramach Nocy Muzeów. W tym roku przygotujemy wystawę ręczników podlaskich oraz warsztaty: tkackie oraz malowania toreb ekologicznych.

MAJOWY WYKŁAD WARSZAWSKIEJ SZKOŁY ZDROWIA

W najbliższy wtorek zapraszamy na nowy wykład Warszawskiej Szkoły Zdrowia pt. Wątroba i jej znaczenie dla organizmu człowieka. Najczęstsze schorzenia, ich przyczyny oraz profilaktyka. Wykład odbędzie się 14 maja 2019 o godzinie 17 w auli nr 4 na ul. Rejtana 16.

WYKŁAD PRZEDSTAWICIELA MAZOWIECKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

IMG 7342

4 maja 2019 na naszej Uczelni gościł prof. dr hab. inż. Eugeniusz Koda, przedstawiciel Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, który zapoznał studentów Budownictwa z zasadami nadawania uprawnień do wykonywania samodzielnych funkcji w budownictwie. Na spotkaniu była obecna także Dziekan Wydziału Architektury WSEiZ dr inż. Małgorzata Leszczyńska-Domańska.

RADA PRACODAWCÓW WYDZIAŁU INŻYNIERII I ZARZĄDZANIA WSEiZ

IMG 7342

11.04.2019 r. odbyło się III spotkanie Rady Pracodawców Wydziału Inżynierii i Zarządzania. Podczas spotkania dyskutowane były nowe zapisy w Ustawie z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Najistotniejszą zmianą, z punktu widzenia pracodawców i uczelni jest wydłużenie czasu praktyk na pierwszym stopniu studiów do 6 miesięcy. W radzie wzięły udział następujące firmy lub instytucje: Dekra, Veolia, Mazowiecka Agencja Energetyczna, Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”, Project Energy, Polskie Towarzystwo Energetyczne.