Aktualności

WYSTAWA PRAC PROF. WOJCIECHA ZABŁOCKIEGO „ARCHITEKTURA MALOWANA”

IMG 7342

28 stycznia 2019 o godz. 18 zapraszamy do Galerii WSEiZ (ul. Rejtana 16) na wernisaż wystawy prof. Wojciecha Zabłockiego pt. Architektura malowana. Wystawa będzie czynna do 10 lutego 2019.

ARCHITEKTURA WNĘTRZ II STOPNIA - STUDIA O PROFILU PRAKTYCZNYM

IMG 7342

Zapraszamy na studia II stopnia na kierunku Architektura Wnętrz, które kończą się zdobyciem tytułu magistra sztuki. Stworzenie studiów o kierunku praktycznym stanowi naszą odpowiedź na potrzeby rynku pracy.

ARCHITEKTURA II STOPNIA

IMG 7342

14 stycznia 2019 r. w WSEiZ ruszyła rekrutacja na studia II-go stopnia na kierunku Architektura. Zapisy prowadzimy na studia odbywające się w trybie sobotnio-niedzielnym (zajęcia prowadzone są w pełnym wymiarze godzin – tak jak na studiach stacjonarnych w dni powszednie). Absolwent tego kierunku otrzymuje dyplom ukończenia studiów stacjonarnych oraz tytuł magistra inżyniera architekta. Aby zapisać się na studia niezbędne jest ukończenie studiów pierwszego stopnia na kierunkach Architektura, Architektura i Urbanistyka lub na kierunku równoważnym.

RUSZYŁA REKRUTACJA NA STUDIA II STOPNIA!

14.01.2019 ruszyła rekrutacja na studia II-go stopnia w WSEiZ. Zapraszamy na kierunki:

WYSTAWA MALARSTWA WYKŁADOWCY WSEIZ DR PIOTRA PAŃKOWSKIEGO

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na wystawę p. dr Piotra Pańkowskiego, malarza, rysownika oraz wykładowcy na Wydziale Architektury WSEiZ, który uczy naszych studentów rysunku. Wernisaż wystawy “Pokłon zwierząt” odbędzie się 12 stycznia 2019 o godz. 17, na ul. Szwedzkiej 2/4 (hala nr 8). Jeden z obrazów dr. Pańkowskiego będzie można wylicytować na wigilijnej aukcji charytatywnej na naszej Uczelni (20 grudnia o godz. 15).

PODZIĘKOWANIE OD FIRMY ABRYS

IMG 7342

Z okazji 30-lecia istnienia firma Abrys składa na ręce wykładowcy WSEiZ, prof. dr. hab. Marka Siewniaka, podziękowanie „za wieloletnią owocną współpracę i wkład w rozwój firmy oraz za ogromne zaangażowanie w propagowanie najlepszych praktyk w zakresie ochrony środowiska i gospodarki komunalnej w Polsce”.

Bardzo dziękujemy!

SZUKAMY TRZECH BUDDIES!

IMG 7342

Do końca stycznia szukamy trzech opiekunów studentów z programu Erasmus+, którzy przyjadą do Polski w połowie lutego. Będą to dwie studentki z Ukrainy oraz student z Azerbejdżanu. Opiekunem może zostać każdy student WSEiZ.

TEST KOMPETENCJI MIĘKKICH

IMG 7342

Biuro Karier WSEiZ zaprasza do wypełnienia bezpłatnego testu kompetencji miękkich.

Kompetencje twarde to wiedza oraz umiejętności potrzebne do wykonywania określonej pracy, np. znajomość języków obcych czy znajomość obsługi komputera.

Kompetencje miękkie to umiejętności psychospołeczne, np.: komunikatywność, kreatywność, dynamizm działania, umiejętność rozwiązywania problemów czy umiejętność pracy w grupie.

ZA TYDZIEŃ RUSZA REKRUTACJA NA STUDIA II STOPNIA!

IMG 7342

W WSEiZ zapraszamy na studia II stopnia na kierunkach:

TWOJE SZKICE MOGĄ TRAFIĆ DO SZKICOWNIKA ARCHITEKTA! KONKURS

IMG 7342

Od 4 lat czasopismo „Builder” wydaje Szkicownik Architekta inspirowany szkicami znanych architektów. W tym roku nasi studenci biorący udział w Dniu Młodego Architekta mieli okazję zdobyć szkicownik z rysunkami arch. Tomasza Koniora. W 2019 r. „Builder” planuje wydać szkicownik z pracami studentów! Trzy strony nowego Szkicownika Architekta będą przeznaczone dla Was, studentów WSEiZ.

W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie. Pod postem facebookowym (link tutaj) wklej w komentarzu zdjęcie jednego szkicu architektonicznego swojego autorstwa.