Polityka prywatności

"Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas priorytetem, stosujemy środki służące zabezpieczeniu Państwa danych osobowych. W zależności od świadczonych usług i realizowanych zadań, możemy przetwarzać dane w różnych celach wynikających z przepisów prawa i/lub zapewnienia prawidłowej realizacji naszych działań. Poniżej przedstawiamy zasady, według których przetwarzamy dane osobowe oraz informacje jakie przysługują Państwu prawa na gruncie przepisów dot. ochrony danych osobowych."

ZASADY DZIAŁANIA PLIKÓW COOKIES
ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH STUDENTÓW
ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH SUBSKRYBENTÓW I UŻYTKOWNIKÓW STRONY INTERNETOWEJ
ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KONTRAHENTÓW, ICH PRZEDSTAWICIELI, PEŁNOMOCNIKÓW ORAZ PRACOWNIKÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW
ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH UCZESTNIKÓW STUDIÓW PODYPLOMOWYCH ORAZ KURSANTÓW

Piszą o Nas (Archiwum 2020)

ARCHITEKTURA: STUDIA W POLSCE. JAK WYGLĄDAJĄ, JAK SIĘ DOSTAĆ, GDZIE NAJLEPIEJ STUDIOWAĆ ARCHITEKTURĘ

ARTYKUŁ POŚWIĘCONY PROFESOROWI WSEIZ - PANU WOJCIECHOWI ZABŁOCKIEMU

ANKIETA DOTYCZĄCA PARKU MIEJSKIEGO W PIASECZNIE

KURS PRAKTYCZNY „ZARZĄDZANIE SIECIAMI WOD-KAN I FINANSOWANIE INWESTYCJI”

DROGA KRZYŻOWA ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ TĘSKNIĄCEJ W POWSINIE – KONKURS DLA STUDENTÓW ARCHITEKTURY

PREZENTACJE O CHARAKTERZE EDUKACYJNYM DLA OBECNYCH I PRZYSZŁYCH PROFESJONALISTÓW BRANŻY BUDOWLANEJ

KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI BASENU CIESZY SIĘ OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM - SWOJE KONCEPCJE PRZEDSTAWILI STUDENCI WSEIZ

WYSTAWA STUDENTÓW SIÓDMEGO SEMESTRU ARCHITEKTURY W WSEIZ

Piszą o Nas (Archiwum 2019)

ARCHBUD 2019 i KRAJart 2019

KSZTAŁCENIE Z WIZJĄ – WYWIAD Z PANIĄ MONIKĄ MADEJ, PROF. WSEiZ

STUDENT WSEiZ MISTRZEM ŚWIATA W ARMWRESTLINGU!

ARCHITEKTURA DLA DZIECI – DR INŻ. ARCH. AGNIESZKA STARZYK

PROF. M. GROMIEC LAUREATEM NAGRODY KLUCZ SUKCESU

[ZE]WNĘTRZE - WYSTAWA W GALERII WSEiZ

INFORMATYKA - nowy kierunek w WSEiZ!

WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA – JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ!
Wywiad z Rektor WSEiZ doc. dr Moniką Madej

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ. Architektura Warszawy w projektach.

WYSTAWA PROJEKTÓW STUDENCKICH

Z TUNEZJI DO POLSKI W POGONI ZA MARZENIAMI.
HISTORIA DESIGNERA ŚWIĄTECZNYCH ILUMINACJI

WAMPIRIADA w WSEiZ 2019

WERNISAŻ WYSTAWY PROFESORA ZABŁOCKIEGO

Stal w architekturze

NAGRODY 2019

1. W organizowanym od 2011 roku programie „Symbol”, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie została nagrodzona Symbolem Nowoczesnego Kształcenia 2019. Symbol jest nagrodą za wysiłek, prestiżowym wyróżnieniem i uwiarygadniającym tytułem.

NAGRODY 2018

1. W organizowanym po raz dziewiąty konkursie na "Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych" Akademickie Centrum Informacyjne ponownie nagrodziło WSEiZ tym prestiżowym certyfikatem. Oceniano w nim stopień wykorzystywania nowoczesnych technologii w procesie nauczania oraz innowacyjne działania realizowane w sektorze szkolnictwa wyższego. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.

2. W 2018 roku po raz szósty WSEiZ została wyróżniona znakiem jakości WIARYGODNA SZKOŁA. Przyznan certyfikat jest dowodem na to, że WSEiZ jest uczelnią godną zaufania, uczciwą i wiarygodną.

3. WSEiZ jest wielokrotnym laureatem certyfikatu DOBRA UCZELNIA DOBRA PRACA przyznawanego za skuteczność działań na rzecz poszerzenia perspektyw zawodowych studentów i absolwentów.

4. W 2018 r. Uczelnia po raz drugi została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju pod patronatem Prezesa Urzędu Patentowego RP. Zostaliśmy nagrodzeni w kategorii Uczelnia Przyszłości „za najwyższej jakości kształcenie studentów w oparciu o nowoczesną bazę dydaktyczną i naukowo-badawczą”

Дочірні категорії

 • Kadra naukowo-dydaktyczna
 • Infrastruktura

   Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania jest właścicielem trzech budynków w Warszawie, przy ulicach:

  •    Wawelskiej 14
  •    Rejtana 16
  •    Grójeckiej 128 (trzy kondygnacje)
  •    a także nieruchomości we wsi Klaudyn-Laski (gmina Stare Babice), gdzie zlokalizowana jest Terenowa Stacja Ochrony Przyrody i Krajobrazu.
  Wszystkie budynki WSEiZ są obiektami nowoczesnymi, spełniającymi wymogi prawa Unii Europejskiej, przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.
  Mieszczą się w nich aule i sale ćwiczeniowe wyposażone w urządzenia audiowizualne i sprzęt komputerowy, specjalistyczne sale projektowe i laboratoria. W budynkach działa sieć bezprzewodowa wi-fi z dostępem do Internetu. Mamy też ponad 200 stanowisk komputerowych przeznaczonych dla studentów
  Ich lokalizacja umożliwia łatwy dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i środkami transportu indywidualnego.

   
 • Konferencje
 • Oficyna Wydawnicza
 • Wydział Architektury
 • Kwartalnik WSEiZ